100 LASKU EESTI EEST

Kutsume kõiki relva- ja laskehuvilisi tähistama kodumaa 100. juubeliaastat igakuise laskevõistlusega „100 lasku Eesti eest“.

Laskevõistlus koosneb kümnest etapist (veebruar/märts-detsember), mille raames toimuvad võistlusetapid igal teisipäeval 18.00-20.00 ning igal etapil lastakse erinevast relvast ja läbitakse erinev rada.

Võistluste esimese etapi avapauk lastakse 20.veebruaril 18.00-20.00. Avaetapi kuuel teisipäeval (veebruar/märts) tulistatakse 12 lasku Glock 17-st. Uudishimulikele võime juba ette öelda, et aprillikuu relvaks on revolver Smith&Wesson .38 Special ja kohe on tulemas ka Heckler&Koch 243 TAR-i kord.

Iga etapi paremusjärjestus selgitatakse välja täpsus/kiirus printsiibil, samuti arvestatakse jõu faktorit – tuleb lihtsalt kohale JÕUDa.

Oled meisterlaskur või teed alles esimesi laske või pole varasemalt üldse relvaga kokku puutunud – osaleda saavad kõik ja konkurentsis püsimiseks osale kõigil etappidel. Fair-play tagamiseks oleme võistlejad jaganud kolme kategooriasse – laskesportlased, relvaloaomanikud ja relvaluba mitteomavad võistlejad. Kõigi kategooriate üldvõitjatele on väärikad auhinnad – relvaloata laskurile tagame tasuta relvaloa koolituse, parim relvaloaga laskur saab tasuta osaleda IPSC laskesportlase kursustel ja parim laskesportlane osaleb MasterClass eritreeningul Hannu Uroneni käe all.

Ühe etapi stardimaks on 15 eurot (ostes terve võistluspaketi on hinnaks 120 eurot), mille hulka on arvestatud relva tutvustus, instrueerimine ja võistluslasud.

Iga etapi paremusjärjestus selgub kohapunktide alusel, erinevate etappide kohapunktid liidame üldiseks paremusjärjestuseks ning juubeliaasta lõpus kuulutame välja „100 lasku Eesti eest“ võitjad.

EESTI EEST!